r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja Smabi

Strona główna Aktualności

Firma Inter-Spider opublikowała nową wersję systemu handlowo-magazynowego Smabi. Powszechnie wiadomo, że bardzo poważnym utrudnieniem we wdrażaniu Linuksa w małych i średnich firm jest niezwykle skąpa oferta programów do obsługi firm. Smabi jest jednym z nielicznych produktów wypełniających tę niszę.

Smabi to system obsługi handlowo-magazynowej, który posiada również moduły dodatkowe (m. in. mini CRM), które czynią z niego kompleksowe rozwiązanie do obsługi sprzedaży. Warto podkreślić, że ilość funkcji w jakie wyposażony został pakiet umożliwia zastosowanie go w bardzo różnorodnych przedsiębiorstwach, nie tylko stricte handlowych. Wygląd programu nie powala na kolana, z drugiej jednak strony dzięki swej prostocie jest stosunkowo łatwy w obsłudze, szybki, a przede wszystkim ma niezwykle małe wymagania sprzętowe. Producent podaje jako minimalną konfigurację komputer klasy 486 i 16 MB pamięci operacyjnej. Nie jesteśmy nawet w stanie tego sprawdzić ;-) Dzięki taki wymaganiom może być jednak stosowany w firmach dysponujących bardzo wysłużonym sprzętem.

Najważniejsze modyfikacje wprowadzone w wersji 1.8 to m.in. "bufory fakturowe" oraz raporty kasowe. Program kosztuje ok. 270 zł. netto, dostępna jest jednak również bezpłatna wersja - uproszczona lecz w pełni funkcjonalna o nazwie DaWeS (Darmowa Wersja Smabiego).

Więcej informacji na temat systemu Smabi uzyskać można na stronie producenta, tam również dostępne do pobrania jest demo oraz bezpłatna wersja - Dawes.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.