r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja Spotify już jest – koniec problemów z plikami lokalnymi

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Przed kilkoma dniami pisaliśmy o problemach Spotify, które skutkowały zapisywaniem w krótkim czasie dużych ilości danych na dyskach SSD. W naszej bazie dostępna jest już nowa wersja Spotify, w której problem nie powinien się już powtarzać.

O zapisywaniu na dysku podejrzanie dużych ilości plików lokalnych poinformowali sami użytkownicy Spotify. Zauważyli oni, że w przypadku konfiguracji wykorzystujących dysk SSD, Spotify zapisywało całe gigabajty danych w ciągu kilku minut lub godzin. Jeden z nich informował o 1 GB zapisywanym w godzinę, inny o 100 GB nadpisywanych każdego dnia.

Szybko pojawiły się chałupnicze metody rozwiązania problemu: poprzez prostą zmianę lokalizacji plików lokalnych, bądź poprzez modyfikacej pliku binarnego, co opisywaliśmy wcześniej. Obie metody miały jednak swoje wady.

Tym bardziej cieszy, że Szwedzi opublikowali już aktualizację.. Z naszej bazy można pobrać już Spotify 1.0.42.151, do którego trafiły poprawki rozwiązujące problem z plikami lokalnymi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.