Nowa wersja Ulead VideoStudio

Strona główna Aktualności

O autorze

Właśnie pojawiła się nowa wersja popularnego programu do tworzenia i edycji filmów Ulead VideoStudio 10. Do najważniejszych nowości należy pełna obsługa formatu HD, a także nowy, wydajniejszy interfejs użytkownika.

Program skierowany jest głównie do domowych użytkowników, ale rosnąca z każdą nową wersją liczba funkcji sprawia, że może być on z powodzeniem używany także do półprofesjonalnej obróbki video. Obsługiwana jest duża ilość kamer cyfrowych i analogowych, aplikacja posiada możliwość zapisu i odczytu wielu formatów video, audio i graficznych.

Od wydania 10 program dostępny jest w dwóch wersjach, zwykłej i Plus. Wersja podstawowa nie posiada funkcji przechwytywania HDV, Smart Proxy, Ad-Zapper, modyfikacji sposobu przenikania się ścieżek, nie obsługuje Dolby Digital 5.1, iPodów, PSP, nie posiada także dołączonego odtwarzacza DVD. Może ona obsługiwać tylko 2 ścieżki, w przeciwieństwie do Plus, która obsługuje ich 7.

Szczegółowy opis zmian w nowej wersji, a także link do wersji testowej znajdują się w opisie programu w kategorii PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie i edycja filmów.

Przy okazji przypominamy, że spolszczona 8. wersja programu VideoStudio jest cały czas dostępna w sprzedaży w atrakcyjnej cenie ok. 185 zł brutto. Więcej informacji o tej wersji udostepniamy w artykule Bądź legalny - Ulead VideoStudio 8 PL na łamach naszego serwisu.

© dobreprogramy
s