r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja Windows Live Mobile

Strona główna Aktualności

Microsoft udostepnił nową wersję pakietu aplikacji Windows Live Mobile przeznaczonych na urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą systemu Windows Mobile.

Wydanie to oznaczone numerem v10.06.0046.0800 zasługuje na szczególną uwagę, bo wraz z nim do pakietu Windows Live Mobile powraca mobilna wersja komunikatora Windows Live Messenger. W poprzednim wydaniu niestety była ona nieobecna. Oprócz Messengera po instalacji dostępne są także wyszukiwarka Live Search, opcje synchronizacji z Live Hotmail, możliwość wgrywania zdjęć, integracja z Windows Live Contacts i ułatwienia w dostępie do wielu innych usług z rodziny Windows Live.

Najnowszą wersję Windows Live for Windows Mobile w wersji polskiej (lub jednej z 24 innych) można pobrać ze stron Microsoftu - bezpośrednio na urządzenie lub najpierw na komputer. Dostępne są dwie odmiany aplikacji - przystosowane do urządzeń z ekranami dotykowymi i dla tych, które takiego udogodnienia nie posiadają.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.