r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja aplikacji Google Authenticator z obsługą systemu Android Wear

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

W Google Play Store jest już dostępna zaktualizowana wersja aplikacji Google Authenticator, która generuje kody do logowania dwuetapowego.

Program doczekał się wsparcia dla urządzeń z systemem Android Wear. Po aktualizacji, Google Authenticator pozwala wygenerować kod do logowania np. na konto Google, do Facebooka, Dropboxa lub Wordpressa bezpośrednio z inteligentnego zegarka pracującego pod kontrolą google'owego systemu na smartwatche. Aplikacja zyskała też nową ikonę oraz wygląd, utrzymane w estetyce Material Design.

Programiści Google wprowadzili też liczne poprawki, zwiększające wydajność oraz przynoszące wsparcie dla NFC Security Key. To technologia, która pozwoli na autoryzację logowania do konta Google poprzez zbliżenie telefonu do tagu NFC. Google rozwija więc technologię, którą docelowo chce zastąpić używane powszechnie loginy oraz hasła. W 2014 r. firma zaprezentowała Security Key, czyli urządzenie wsuwane do portu USB komputera pozwalające logować się do konta Google. W nowej wersji aplikacji Authenticator dodano wsparcie także dla obsługi logowania poprzez komunikację NFC.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.