Nowa wersja aplikacji SkyCash pozwoli dodać karty płatnicze za pomocą zdjęć

Strona główna Aktualności

O autorze

SkyCash to mobilna aplikacja systemu płatniczego o tej samej nazwie. Dzięki niemu możemy w prosty sposób płacić za bilety komunikacji miejskiej, parkingi, czy też wstęp na wydarzenia kulturalne. Najnowsza aktualizacja pozwoli nam również w łatwiejszy sposób zarządzać i dodawać nowe środki oraz metody płatnicze.

Dzięki pierwszej nowości możemy dodać kartę płatniczą bez konieczność ręcznego wpisywania jej danych. Wystarczy skorzystać ze specjalnej ikony aparatu, dzięki której sfotografujemy naszą kartę. Nowa funkcja działa ze wszystkimi wypukłymi kartami, czyli takimi, na których widnieje wypukły numer i dane posiadacza.

Druga z nowości ułatwi korzystanie z aplikacji osobom, które często dokonują płatności środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash, a gromadzili je za pomocą przelewów ekspresowych. Teraz można je wykonać także z poziomu aplikacji, a nie jak wcześniej tylko strony www. Niedługo aktualizacja dotrze także na urządzenia z systemem Windows Phone. Aplikacje SkyCash dla Androida, iOS i Windows Phone można znaleźć w naszej bazie programów.

© dobreprogramy