Nowa wersja beta Office Outlook Connector 12.1

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft wydał wersję beta nowego Office Outlook Connector oznaczonego numerem 12.1. Jest to dodatek do aplikacji Office Outlook 2003/2007, który umożliwia dostęp do skrzynki pocztowej i synchronizację danych w usłudze Windows Live Hotmail i Office Live Mail. W wersji 12.1 nowością jest synchronizacja ze zaktualizowaną ostatnio usługą Windows Live Calendar.

Nowy konektor umożliwia jednoczesny dostęp nawet do kilku kalendarzy hostowanych przez Windows Live Calendar. Warto też zauważyć, że wcześniej synchronizacja ze zwykłym kalendarzem Hotmaila była dostępna tylko dla użytkowników płatnej subskrypcji Premium. Teraz z Windows Live Calendar w Outlooku mogą korzystać wszyscy.

Beta Office Outlook Connector 12.1 jak zwykle pracuje z Outlookiem w wersji 2003 i 2007. Można ją pobrać z witryny Microsoftu. Osoby zainteresowane poprzednią, stabilną wersją (bez obsługi Windows Live Calendar) wydaną jeszcze w ubiegłym roku odsyłamy do naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Dodatki do klientów poczty e-mail. Konektor - beta, jak i stabilna wersja - jest dostępny w języku angielskim.

© dobreprogramy

Komentarze