Nowa wersja dobrychprogramów Modern UI pozwala szukać aplikacji z menu Start

Strona główna Aktualności

O autorze

Na kilka dni przed premierą systemu Windows 8 wydaliśmy kolejną aktualizację naszej oficjalnej aplikacji w Windows Store. Aktualizacja ta to przede wszystkim dwie zmiany: nowy sposób prezentacji aktualności oraz wygodna wyszukiwarka programów.

Aplikacja dobreprogramy to „przedłużenie” naszego portalu w interfejsie Modern UI, czyli jeszcze jeden sposób na bycie na bieżąco z aktualnościami, programami, labem oraz blogiem. W atrakcyjnej graficznie formie, z wykorzystaniem obecnych w nowym interfejsie Windows 8 wodotrysków, zapoznać się można z najnowszymi aktualnościami oraz listą najważniejszych ostatnio zaktualizowanych programów. Dostępne są także wszystkie ostatnie recenzje i testy sprzętu w naszym labie, a także najnowsze wpisy ze strony głównej bloga.

Dzisiaj do grona dostępnych funkcji dołącza wygodna wyszukiwarka, dzięki której szybko można znaleźć dowolną aplikację spośród kilku tysięcy programów znajdujących się w katalogu naszego portalu. Następnie jedno kliknięcie przenosi Was bezpośrednio do strony pobierania. Wyszukiwarka jest o tyle ciekawa, że korzysta z mechanizmów wyszukiwania obecnych w Windows 8. Dzięki temu możecie przeszukiwać katalog naszych programów nie tylko z poziomu naszej aplikacji, ale także menu Start lub dowolnego innego miejsca w systemie. Oprócz wyszukiwarki uatktrakcyjniliśmy także sposób prezentacji ostatnich aktualności oraz poprawiliśmy kilka drobnych błędów.

Aplikacja dobreprogramy dostępna jest w polskim Windows Store naturalnie bezpłatnie. Zapraszamy do korzystania z niej i dzielenia się uwagami, mile widziana także konstruktywna krytyka :-) Jeśli nasza aplikacja się Wam spodobała, prosimy o ocenę i komentarz również w samym sklepie Windows. Wkrótce planujemy dalszą rozbudowę aplikacji, między innymi o możliwość logowania i komentowania publikacji.

© dobreprogramy

Komentarze