r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowa wersja pakietu biurowego OpenOffice.org

Strona główna Aktualności

Pojawiła się nowa (ale jeszcze nie spolonizowana) wersja 1.0.2 pakietu biurowego OpenOffice.org - najpoważniejszego i w pełni darmowego konkurenta dla MS Office. W nowej wersji poprawiono szybkość działania i usunięto kilka drobnych błędów. Pełna lista zmian w wersji 1.0.2 jest dostępna tutaj. Nie wiadomo jeszcze kiedy pojawi się wersja spolonizowana.

Jednocześnie informujemy, że w dniach 20-21 marca odbędzie się w Hamburgu pierwsza konferencja poświęcona OpenOffice.org. Szczegóły dotyczące konferencji można znaleźć na stronie marketing.openoffice.org/conference.

Zapraszamy również na dwie polskojęzyczne witryny poświęcone wyłącznie OpenOffice.org: Portal OpenOffice.pl - www.openoffice.pl oraz Stowarzyszenie OpenOfficePL.org - www.openofficepl.org

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.