reklama

Nowe Gadu-Gadu na dniach?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W serwisie YouTube pojawił się filmik stworzony przez zespół Gadu-Gadu ilustrujący finalną wersję nowego Gadu-Gadu 8.0. Całkiem możliwe też, że premiera komunikatora nastąpi już w najbliższych dniach.

Filmik prezentuje szereg nowości wprowadzonych w nowej wersji Gadu-Gadu, między innymi sprawdzanie pisowni podczas rozmowy, bardziej rozbudowane opcje wyboru skórek (w tym pobieranie nowych z witryny producenta), wyskakujące przy kontaktach menu podręczne, telefon i radio bezpośrednio w komunikatorze, awatary kontaktów, usprawnione funkcje zabezpieczeń (m.in. szyfrowanie profilu) oraz rozmowy prowadzone w jednym oknie (interfejs oparty o karty).

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, wydania komunikatora można spodziewać się naprawdę niedługo. Być może już ciągu kilku dni pojawią się na ten temat oficjalne informacje.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić