Nowe Gadu-Gadu wśród najpopularniejszych komunikatorów

Strona główna Aktualności

O autorze

Wersja testowa Nowego Gadu-Gadu to prawdopodobnie trzeci pod względem popularności komunikator w naszym kraju, po wersji stabilnej GG oraz komunikatorze Skype, a tuż przed Tlenem. Z wersji testowej Nowego Gadu-Gadu skorzystało w grudniu blisko 900 tysięcy osób (przynajmniej jedno logowanie), dla porównania z Tlena w październiku skorzystało 718 tys. osób (dane Megapanel/PBI Gemius - niedostępne jeszcze na grudzień). Wyniki październikowego Megapanelu kształtowały się następująco: Gadu-Gadu (5,8 mln użytkowników), Skype (4,1), Tlen (0,72), MSN (0,19) i AQQ (0,08).

Nowe Gadu-Gadu w wersji finalnej pojawi się w najbliższych tygodniach, co ważne przedstawiciele Gadu-Gadu zaznaczają, że nowa, napisana od podstaw wersja GG "otwiera możliwości przygotowania komunikatora na inne systemy niż Windows". Wydaje się więc, że jest to nieśmiała zapowiedź GG na inne platformy systemowe, być może dla Linuksa i Mac OS.

Wszystkie wymienione komunikatory w wersjach stabilnych pobrać można w dziale: PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Komunikatory internetowe. Wersję beta Nowego Gadu-Gadu pobrać można na stronie producenta.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie