r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe Mobilne Gadu-Gadu

Strona główna Aktualności

Użytkowników Mobilnego Gadu-Gadu, klienta popularnego polskiego komunikatora na telefony komórkowe i urządzenia przenośne powinna ucieszyć informacja o wydaniu nowej wersji na platformę Java 3.4.0.

Pojawił się oczywiście kilka nowości. Wśród nich nowy sposób wprowadzania tekstu - treść wprowadza się bezpośrednio w aplikacji, a nie po kliknięciu w okienko. Ta funkcja daje możliwość m.in. pisania wiadomości i śledzenia przebiegu rozmowy. Pojawiło się również pełne wsparcie dla klawiatury QWERTY przy nowym sposobie wprowadzania tekstu. Zoptymalizowano zapis archiwum, a ponadto usunięto problem z uruchamianiem się aplikacji na niektórych telefonach oraz poprawiono połączenia w części modeli. Dodatkowo wprowadzono możliwość łączenia się z Mobilnym Gadu-Gadu przez profil WAP (dotychczas łączność była tylko przez Internet).

Najnowszą wersję komunikatora Mobilne Gadu-Gadu można pobrać ze strony mobilne.gadu-gadu.pl. Pierwszy tydzień korzystania z programu jest bezpłatny (oczywiście nie licząc opłat za transmisję danych), później należy przedłużyć ważność subskrypcji poprzez wysłanie wiadomości SMS Premium.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.