Nowe Pokemony tylko z jajek, Niantic szuka sposobów na przypomnienie o Pokemon GO

Strona główna Aktualności
image

O autorze

Czasy świetności Pokemon GO ma już za sobą, liczba pobrań spadła o rzędy wielkości, nie widzi się też już tylu ludzi ze smartfonami kręcącymi się w okolicach popularnych pokestopów. Szukając jakiegoś niekłopotliwego rozwiązania Niantic zapowiadał od kilku miesięcy, że zacznie dodawać nowe Pokemony. Słowa dotrzymał: wczoraj pojawiły się dwa nowe: Togepi oraz Pichu. Czy jednak samo oferowanie graczom nowych kieszonkowych potworów do złapania może sprawić, że gra stanie się bardziej interesująca?

Do nowych Pokemonów producent gry podszedł dość pragmatycznie. Nie są do złapania, lecz do wyinkubowania z jajek, co zdaniem wielu graczy ma służyć do zapłacenia za dodatkowe inkubatory (grę zaczyna się z jednym darmowym inkubatorem, ale dodatkowe musimy kupić, płacąc pokecoinami).

Jak Pokemona wykluć z jajka – przeczytacie w naszym poradniku. Dopiero wtedy będziecie mogli dodać je do swojego Pokedexa. Niestety nie wiadomo, jakie dystanse należy przebyć z jajem, by uzyskać nowe potworki.

Dodatkowo ogłoszono możliwość złapania specjalnej świątecznej edycji słynnego Pikachu. Różni się od zwykłej czerwoną czapeczką Mikołaja. Tych świątecznych akcentów jest chyba więcej, ekran ładowania gry też został odpowiednio dostosowany.

W ciągu kolejnych miesięcy będą pojawiały się kolejne Pokemony, do złapania wspomnianych Togepi i Pichu, jak również świątecznego Pikachu nie trzeba niczego aktualizować, zmiany wprowadzono po stronie serwera, są one kompatybilne z obecnymi wersjami klienta.

Aktualne wersje Pokemon GO znajdziecie w naszej bazie oprogramowania, w wersjach dla Androida i iOS-a.

© dobreprogramy