Nowe Todoist wreszcie zsynchronizowane z Kalendarzem Google

Strona główna Aktualności

O autorze

Todoist to jeden z najpopularniejszych multiplatformowych organizerów: jest przejrzysty, nieskomplikowany, dostęp do niego można uzyskać z każdego urządzenia z przeglądarką internetową. Aplikacja zyskała właśnie nową funkcję, która diametralnie zmienia sposób korzystania na lepsze: integrację z Kalendarzem Google.

Dotychczas korzystanie z Todoist wymagało własnoręcznego wprowadzania informacji o wydarzeniach. A przecież na co dzień otrzymujemy zaproszenia na Facebooku czy za pośrednictwem poczty, które synchronizowane są z Kalendarzem Google, nie Todoist.

Odtąd wszystkie wydarzenia zapisane w Kalendarzu Google pojawia się automatycznie w samej aplikacji. Funkcję trzeba jednak aktywować w ustawieniach przeglądarkowej wersji. W menu Integracje pojawi się tam pozycja z Kalendarzem Google. Wystarczy kliknąć i nadać Todoist uprawnienia.

Odtąd na wszystkich klientach będzie można korzystać z podglądu najbliższych wydarzeń, ale także niezależnie od samego Kalendarza. Możliwe jest nadawanie im priorytetów, etykiet, komentarzy, a także oznaczać zadania jako wypełnione. Synchronizacja jest dwukierunkowa: w Kalendarzu zostaną zapisane wydarzenia wprowadzone pierwotnie w Todoist.

Klienty organizera można znaleźć w naszej bazie.

© dobreprogramy
s