r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe Todoist wreszcie zsynchronizowane z Kalendarzem Google

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Todoist to jeden z najpopularniejszych multiplatformowych organizerów: jest przejrzysty, nieskomplikowany, dostęp do niego można uzyskać z każdego urządzenia z przeglądarką internetową. Aplikacja zyskała właśnie nową funkcję, która diametralnie zmienia sposób korzystania na lepsze: integrację z Kalendarzem Google.

Dotychczas korzystanie z Todoist wymagało własnoręcznego wprowadzania informacji o wydarzeniach. A przecież na co dzień otrzymujemy zaproszenia na Facebooku czy za pośrednictwem poczty, które synchronizowane są z Kalendarzem Google, nie Todoist.

Odtąd wszystkie wydarzenia zapisane w Kalendarzu Google pojawia się automatycznie w samej aplikacji. Funkcję trzeba jednak aktywować w ustawieniach przeglądarkowej wersji. W menu Integracje pojawi się tam pozycja z Kalendarzem Google. Wystarczy kliknąć i nadać Todoist uprawnienia.

r   e   k   l   a   m   a

Odtąd na wszystkich klientach będzie można korzystać z podglądu najbliższych wydarzeń, ale także niezależnie od samego Kalendarza. Możliwe jest nadawanie im priorytetów, etykiet, komentarzy, a także oznaczać zadania jako wypełnione. Synchronizacja jest dwukierunkowa: w Kalendarzu zostaną zapisane wydarzenia wprowadzone pierwotnie w Todoist.

Klienty organizera można znaleźć w naszej bazie.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.