r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe aplikacje Borlanda do zarządzania projektami

Strona główna Aktualności

Borland Software wykupił niewielkie Legadero specjalizujące się w oprogramowaniu do zarządzania projektami informatycznymi. Warunki tej transakcji nie są jeszcze znane, wiadomo jednak, że Borland planuje czym prędzej wdrożyć oprogramowanie Legadero pod własną marką Borland Tempo. Należy się także spodziewać integracji nowych rozwiązań z dotychczasowymi systemami do zarządzania cyklem życia aplikacji oferowanymi przez Borlanda.

Zakup ten pozwoli Borland Software na oferowanie kompletnego zestawu narzędzi do zarządzania procesem projektowym, dyspozycją zasobów czy komunikacji wewnątrz grup projektowych. Transakcja ta jest kolejnym etapem w polityce Borlanda, który zamierza dostarczać kompleksowe zestawy aplikacyjne umożliwiające tworzenie aplikacji w dużych zespołach programistycznych. Już wcześniej zakupiona została (podobnie jak Legadero teksańska firma) TeraQuest Metrics, dostarczająca narzędzia analityczne wspierające podejmowanie decyzji w procesie tworzenia aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.