Nowe beta wersje komunikatora Tlen dla Linuksa i Mac OS

Strona główna Aktualności

O autorze

Niedawno pisaliśmy o nowych betach komunikatora Tlen dla systemów Linux i Mac OS X. W międzyczasie wydano kilka wersji poprawiających zgłoszone błędy i dodających nowe funkcje. Czas na małe podsumowanie.

Najnowszy build 7.0.1.29, który dziś ujrzał światło dzienne - to sporo poprawek wpływających na lepszą stabilność aplikacji i zachowania interfejsu oraz połączeń z siecią GG. Z nowych opcji, na wskazanie zasługują między innymi: obsługa proxy, nowa wtyczka do importu archiwum wiadomości i sms ze starego Tlena, wtyczka sprawdzająca pisownie w oknie rozmowy, nowa wtyczka Teraz słucham która pokazuje aktualnie słuchany utwór muzyczny jako opis - wtyczka kompatybilna z odtwarzaczami: XMMS2, BMPx, VLC, Amarok, Audacious, Dragon player. Użytkownicy dostali większe możliwości konfiguracji ustawień programu i interfejsu - definiowanie oddzielnych ikonek prezencji dla poszczególnych protokołów, kasowanie wybranych rozmów z archiwum, włączenie/wyłączenie opisów kontaktów na liście, możliwość konfiguracji dymków z powiadomieniami, możliwość usuwania kontaktów tymczasowych, oraz wiele innych.

Pełna lista zmian dostępna jest na stronie producenta zarówno dla wersji pod Linuksa jak i Mac OS X. Pliki instalacyjne wersji 7.0.1.29 można pobrać ze strony domowej dla wersji Linux i Mac OS X

© dobreprogramy