reklama

Nowe bety od Microsoftu w przyszłym tygodniu?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Można się spodziewać, że Microsoft wyda w przyszłym tygodniu nowe kompilacje dwóch aktualnie najbardziej oczekiwanych produktów z rodziny Windows - betę poprawki Service Pack 1 dla Windows Vista oraz wersję Release Candidate systemu Windows Server 2008.

O wydaniu RC w przyszłym tygodniu mówił sam Mike Neil, główny menedżer ds. wirtualizacji w firmie Microsoft. Ma on wiele wspólnego z wydaniem nowego buildu systemu serwerowego, ponieważ to właśnie z wersją RC po raz pierwszy światło dzienne ujrzy Windows Server Virtualization (Viridian) - nowa platforma wirtualizacyjna. Szybkie wydanie bety Service Packa 1 dla Visty zapowiada z kolei e-mail rozesłany do beta-testerów z informacją o ich przyjęciu do grona uczestników programu technicznego beta.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić