r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe daty w kalendarzu Microsoft

Strona główna Aktualności

Paul Thurrott ujawnia na swoich stronach najnowsze daty z kalendarza flagowych produktów Microsoft. Można się w ten sposób dowiedzieć, że Windows Vista Beta 2 ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku - dokładnie 7 grudnia, po około dwóch miesiącach od zamknięcia kodu (29 września). Co zaś nastąpi dalej? Wersja Relase Candidate 0 Visty planowana jest na 19 kwietnia 2006, natomiast RC1 - 28 czerwca 2006. System ma być skierowany do produkcji 9 sierpnia, a końcowy produkt ma być dostępny już 15 listopada przyszłego roku.

Wszystkie powyższe daty, za wyjątkiem statusu RTM, mają zastosowanie również do produktu Longhorn Server. Ten wyłamie się z kalendarza Visty jesienią 2006, kiedy 18 października pojawi się wersja Relase Candidate 2. Status RTM ma zostać ogłoszony dopiero w nowym roku, 10 stycznia 2007. Warto zauważyć, że data ta jest znacznie bliższa, niż sądzono na początku.

Co z pozostałymi ważnymi produktami? Więcej na ten temat przeczytać można w portalu WSS.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.