Nowe demonstracje na witrynie Office Online

Strona główna Aktualności

O autorze

Anglojęzyczna wersja witryny Office Online została wzbogacona o nowe szkolenia na temat pakietu Microsoft Office 2007.

Szkolenia mają postać wygodnych w odbiorze demonstracji opatrzonych komentarzem lektora (podobnie jak demonstracje w naszym vortalu). Ich tematyka obejmuje wszystkie aplikacje pakietu Office 2007 - Access, Excel, InfoPath, OneNote, Outlook, PowerPoint, Project, Publisher, SharePoint Designer, Visio i Word 2007, a także serwery Forms Server i SharePoint Server 2007 oraz Windows SharePoint Services 3.0. Pomijając marketingowy wydźwięk, całość prezentuje się dość atrakcyjnie i daje dostęp do wiedzy na temat wielu mniej lub bardziej zaawansowanych funkcji pakietu, które mogą okazać się pomocne w codziennej pracy. W sumie dostępnych jest już ponad 110 demonstracji dla Office 2007 oraz ponad 150 dla Office 2003 (o różnych poziomie zaawansowania). Niestety są one jedynie w języku angielskim.

Przypomnijmy, że spis analogicznych demonstracji w języku polskim znaleźć można na łamach witryny Akademia Umiejętności Komputerowych. Niestety jest ich dużo mniej niż anglojęzycznych i w większości dotyczą podstawowych zagadnień. Pewnym uzupełnieniem dla nich mogą być za to materiały tekstowe dostępne na polskojęzycznej wersji witryny Office Online.

Warto przy tej okazji wspomnieć, że na łamach vortalu dostępna jest demonstracja na temat pakietu Office 2007 dla Użytkowników Domowych.

© dobreprogramy

Komentarze