r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe dotykowe urządzenia od HP

Strona główna Aktualności

Hewlett Packard rozszerzył swoją ofertę o dwa nowe urządzenia, stacjonarny komputer HP Pavilion 23 TouchSmart All-in-One oraz notebooka HP Pavilion 11 TouchSmart. Oba dzięki dotykowym ekranom mają sprzyjać pracy na systemie Microsoft Windows 8.

HP Pavilion 23 to sprzęt typu All-in-One z 23-calowym ekranem obsługującym rozdzielczość FullHD i wyposażonym w technologię Panel In-Plane Switching (IPS) zapewniającą dobre kąty widzenia i jakość wyświetlanych obrazów. Komputer bazuje na układach AMD A6-5400 oraz AMD Radeon HD 7450D. Będzie miał 6 GB pamięci operacyjnej DDR3, talerzowy dysk twardy o pojemności 1 TB, wbudowaną kamerkę, czytnik kart pamięci, łączność WiFi (802.11b/g/n) oraz 2 porty USB 3.0 i 4 porty USB 2.0. W naszym kraju sprzęt ma być dostępny na przełomie sierpnia i września w cenie detalicznej na poziomie 800 euro.

Drugim urządzeniem jest bardziej przystępny cenowo HP Pavilion 11, który został wyceniony na około 400 euro. W cenie otrzymujemy przede wszystkim notebooka z dotykowym ekranem. Niestety, jego konstrukcja jest klasyczna i nie da się z niego korzystać jak z tabletu, choć nie dla wszystkich będzie to wada. Sprzęt posiada 11,6-calowy ekran, który wyświetli obraz w rozdzielczości 1366×768 pikseli oraz obsłuży do 10 punktów dotyku jednocześnie. W tym modelu HP również zdecydował się na układy AMD i będzie to najprawdopodobniej AMD Dual-Core A4 lub czterordzeniowy AMD A6. Najnowsze rozwiązania AMD, względem poprzedniej serii bazującej na AMD Brazos, mają zapewnić lepsze osiągi i dłuższy czas na baterii. Liczymy przede wszystkim na to drugie.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.