reklama

Nowe efekty w OpenShot Video Editor 1.4

Strona główna Aktualności

O autorze

Jest już dostępny OpenShot Video Editor 1.4 - najnowsze wydanie popularnego linuksowego edytora filmów wideo. Wprowadzono między innymi nowe efekty specjalne, a także sporo poprawek.

Co nowego w nieliniowym edytorze wideo OpenShot Video Editor 1.4? Przede wszystkim odświeżono interfejs, a także działanie programu. Pojawiły się również nowe filtry przeznaczone do korekcji kolorów, jak również wspomniane już efekty - zarówno wideo jak i audio. Wśród nich wyliczyć można nowe przejścia między klipami czy animacje 3D. Poprawiono działanie osi czasu, rozszerzono też drzewko projektów i edycję tytułów. W wersji 1.4 ponadto pojawiły się nowe skróty klawiszowe i zaktualizowane wersje językowe. Wprowadzono kilkadziesiąt poprawek, w tym cztery o statusie krytycznym. To chociażby błąd występujący podczas dodawania klipu z linii komend czy korekcji kolorów.

OpenShot Video Editor jest nieliniowym edytorem wideo przeznaczonym dla użytkowników Linuksa. Do najważniejszych funkcji programu należy zaliczyć obsługę animacji Key Frame, funkcję dodawania przejść wideo z możliwością podglądu w czasie rzeczywistym, edycji kolorów, barw, jasności czy opcję zmiany szybkości odtwarzania wideo (efekt slow motion).

Zaktualizowaną wersję programu można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie i edycja filmów.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić