r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe firmware 3.00 dla PlayStation 4 to przede wszystkim funkcje społecznościowe

Strona główna Aktualności

O autorze

Hodowca maszyn wirtualnych i psów, poza tym stary linuksiarz, bonvivant i śmieszek. W 2012 roku napisał na DP o algorytmie haszowania Keccak i wciąż pamięta, jak on działa.

Nowe firmware 3.00 dla PlayStation 4 zostało przedstawione na blogu Sony. Potwierdzają się przypuszczenia: zdecydowana większość zmian dotyczy tzw. funkcji społecznościowych.

I tak oto posiadacze PS4 otrzymają wraz z aktualizacją możliwość oglądania, brania udziału i rejestrowania różnych wydarzeń w grach (funkcja Wydarzenia), dodawania nowych i istniejących grup jako ulubionych, by łatwiej rozpoczynanie gry z grupami znajomych (Ulubione grupy) i tworzenia społeczności graczy o podobnych zainteresowaniach (Społeczności).

Do tego umożliwiono strumieniowanie wideo z gry na żywo przez YouTube (YouTube Live) i dzielenie się krótkimi klipami wideo na Twitterze. Powiększono też przestrzeń dyskową online dla członków PlayStation Plus z 1 GB do 10 GB i wprowadzono „naklejki” (obrazki emotywne), które będzie można wysyłać znajomym zamiast normalnych wiadomości.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.