r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe funkcje Google Chrome na platformy Mac i Linux

Strona główna Aktualności

Od dłuższego czasu przeglądarka Google Chrome w wersji na komputery Mac oraz Linux jest w przygotowaniu. Niedawno, na oficjalnej stronie projektu, pojawiły się informacje o kolejnych funkcjach jakie zostały dodane do tych aplikacji.

Dla obydwu wersji programu znacznie poprawiono obsługę nowych kart (chodzi przede wszystkim o szybsze ładowanie się otwieranych okienek) oraz udoskonalono opcję umożliwiająca przerwanie pobierania pliku. Ponadto warto również wspomnieć o nowej funkcji przywracania usuniętych poprzednio miniaturek ze strony startowej przeglądarki.

Dodatkowo w buildzie przeznaczonym na komputery z systemem Mac programiści dodali funkcję umożliwiająca importowanie zakładek oraz poprawili jakość odtwarzania filmów w formacie Flash - teraz oprócz uruchomienia filmu np. w serwisie YouTube, aktywne pozostają takie funkcje jak pauza czy przeskakiwanie do dowolnie wybranego fragmentu. Jeśli chodzi o wersję działającą na komputerach wyposażonych w system Linux to najważniejszą zmianą jest umożliwienie ściągania plików większych niż 2GB.

Użytkowników zainteresowanych większą ilością informacji zapraszamy na oficjalną stronę twórców przeglądarki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.