reklama

Nowe mobilne GG dla Symbiana

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Pojawiło się GG na Symbiana, co oznacza, że wydana kilka tygodni temu najnowsza wersja najpopularniejszego w Polsce komunikatora zyskała obecność na kolejnej platformie mobilnej.

GG (dawniej Gadu-Gadu) dla Symbiana to kolejny członek rodziny mobilnych wersji komunikatora. Przypomnijmy, że w drugiej połowie lutego wydane zostało mobilne GG dla Androida oraz iOS. Najważniejszą zaletą nowych wersji mobilnych jest pełna współpraca z desktopową edycją, między innymi w kwestii synchronizacji archiwum rozmów i to w czasie rzeczywistym — można na przykład rozpocząć rozmowę na urządzeniu przenośnym i kontynuować na komputerze, mając cały czas wgląd w treść całej konwersacji.

Co nowego pojawiło się konkretnie w GG dla Symbiana? To co widać na pierwszy rzut oka to odświeżona szata graficzna i nowy interfejs użytkownika. Uproszczona została prezentacja kontaktów, awatarów, ulubionych kontaktów. Możliwa jest też aktualizacja danych w profilu (w tym awatara) i zaawansowane wyszukiwanie w katalogu użytkowników. Z poziomu mobilnego GG dostępna jest też historia naszych opisów oraz zaproszenia do kontaktów.

GG dla Symbiana można już pobrać z Ovi Store — najlepiej udając się na specjalną stronę aplikacji bezpośrednio z telefonu.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić