reklama

Nowe modele słuchawek Mee Audio, które sprawdzą się na siłowni

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

Firma Mee Audio wprowadziła na polski rynek dwa nowe modele dokanałowych słuchawek Bluetooth. Pierwszym z nich jest Mee Audio N1, które zostały wykonane ze stopów lekkich metali. Zaprezentowano także nieco tańsze Mee Audio X5 – zgodnie z obietnicami producenta, mają oferować głęboki bas oraz pojemną baterię.

Mee Audio N1 dzięki metalowej konstrukcji sprawdzą się zarówno w trudnych warunkach, jak i w codziennym użytku. By zwiększyć komfort, słuchawki zostały wyposażone w nieplączący się przewód, a samą obudowę pilota specjalnie zwężono. W niej również umieszczono mikrofon. Przyciski funkcyjne kontrolera pozwalają na odbieranie rozmów czy zmianę poziomu głośności.

Wbudowany akumulator umożliwia do 8 godzin słuchania muzyki, z kolei czas czuwania wynosi 180 godzin. Jak informuje producent, dzięki szybkiemu ładowaniu, baterię napełnimy w 2 godziny. Konstrukcja jest również stosunkowo lekka, gdyż waży 19 gramów. Co więcej, moduł Bluetooth 4.0 obsługuje do 2 urządzeń jednocześnie. Słuchawki dostępne są w cenie 249 zł.

Mee Audio X5 są nieco tańsze, bo kosztują 169 zł. Podobnie jak w przypadku modelu N1 jest to również urządzenie o sportowym charakterze. Dzięki 10 mm przetwornikom oferują głęboki bas, zachowując przy okazji bardzo kompaktowe rozmiary. Jak informuje producent, są to najmniejsze i zarazem najlżejsze słuchawki w całym portfolio Mee.

Wbudowany akumulator umożliwia 6,5 godziny słuchania muzyki. Słuchawki zostały wyposażone w moduł Bluetooth 4.2, który umożliwia na podłączenie 2 urządzeń w tym samym czasie. Oczywiście wbudowany kontroler pozwala na zmianę głośności oraz, gdy do słuchawek podłączony jest smartfon, odbieranie połączeń przychodzących.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama