Nowe oblicze Gooru.pl

Strona główna Aktualności

O autorze

Polska wyszukiwarka - Gooru.pl zmieniła swój wygląd. Szefowie firmy postanowili nieco zmienić szatę graficzną swojego produktu, a to za przyczyną realizowania nowej strategii i zmiany dotychczasowego wizerunku wyszukiwarki.

Według założeń, Gooru.pl ma być pierwszym w naszym kraju serwisem, który będzie łączył w sobie cechy wyszukiwarki, serwisu ogłoszeniowego, a także sklepów internetowych. Użytkownik ma także do wyboru teraz 5 zakładek, w których może odnaleźć interesującą go informację na temat m.in. kursu walut, imienin , czy też numerów kierunkowych.

Wraz z nowym wyglądem ruszyła sonda, mająca na celu poznanie preferencji użytkowników wyszukiwarki oraz poznanie ich opinii, który z proponowanych logotypów jest ich zdaniem najbardziej odpowiadający idei wyszukiwarki wielofunkcyjnej. Autorzy sondy wśród użytkowników, którzy wezmą udział w zabawie, rozlosują 3 kamery internetowe.

Jak twierdzą twórcy wyszukiwarki, sonda stanowi przejaw bardzo otwartego podejścia do Internautów, ponieważ produkt jest właśnie dla nich i z opiniami użytkowników twórcy liczą się najbardziej.

© dobreprogramy
s