Nowe produkty CDN na Nowy Rok

Strona główna Aktualności

O autorze

Comarch udostępnił nową wersję jednego z najpopularniejszych programów dla małych i średnich przedsiębiorstw - CDN OPT!MA. Wersja 9.0 wyposażona została w zbiór nowych pożytecznych narzędzi, m.in. wprowadzono wiele funkcji ułatwiających pracę firmy na przełomie roku. Razem z nową wersją CDN OPT!MA rusza też program CDN ASYSTA.

CDN OPT!MA to w pełni zintegrowany system do obsługi sprzedaży, księgowości i zarządzania dla małych i średnich firm oraz biur rachunkowych. Funkcjonalnie obejmuje moduły: Kasa/Bank, Faktury, Handel, Detal, Analizy, CRM, Biuro Rachunkowe, Księga Podatkowa, Środki Trwałe, Księga Handlowa, Płace i Kadry. Program otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia. Do najważniejszych należą Godło Promocyjne "Teraz Polska" oraz Rekomendacja Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

W wersji 9.0 wprowadzono wiele zmian szczególnie ważnych w okresie przełomu roku, umożliwiając m.in. jednoczesną pracę na dwóch okresach obrachunkowych, automatyczne rozliczenie roczne podatku dochodowego, agregację przychodów z różnych działalności na PIT-5 oraz PIT-5L. Zmiany objęły także moduł kadrowo-płacowy oraz oczekiwane przez użytkowników rozbudowane mechanizmy obsługi kompletacji i korygowania dokumentów. - mówi Kinga Szewczyk, Product Manager CDN OPT!MA.

Funkcjonalność nowej wersji programu obejmuje moduł "CDN Migrator", który wspomaga import danych z różnych aplikacji do CDN OPT!MA, co umożliwia użytkownikowi płynne przejście pomiędzy starym i nowym systemem. Moduł Biuro Rachunkowe ułatwia zarządzanie informacjami gromadzonymi i przetwarzanymi w biurach i kancelariach podatkowych. Rejestrator czasu pracy pozwoli właścicielom biur weryfikować czas pracy z dokumentami, a dzięki temu szacować koszty oraz rentowność biura.

Równocześnie z rozpoczęła się akcja CDN ASYSTA. To pakiet korzyści, który otrzymuje użytkownik programu CDN OPT!MA lub CDN Klasyka na okres jednego roku. Obejmuje nie tylko gwarancję na system (jedna z niewielu udzielanych przez producentów oprogramowania) i prawo do bezpłatnych nowych wersji oprogramowania, ale też możliwość korzystania z pomocy specjalistów Comarch (telefoniczny "hot-line" i poczta elektroniczna) oraz atrakcyjne zniżki przy migracji bądź zakupie nowych wersji oprogramowania. Pakiet CDN ASYSTA umożliwia również dostęp do specjalnych stron internetowych dla Klientów gdzie m.in. znajduje się Centrum Wiedzy CDN, zawierające użyteczne informacje dotyczące oprogramowania CDN oraz serwis wiedzy biznesowej "Nowoczesne Zarządzanie".

Więcej informacji o nowej wersji CDN OPT!MA i CDN ASYSTA można znaleźć na stronach www.cdn.com.pl.

© dobreprogramy
s