r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe przygody Lary Croft pojawią się już w grudniu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Jeżeli nie wiecie jeszcze co chcecie dostać pod choinkę, to może czas rozważyć wpisanie na świąteczną listę nowe przygody Lary Croft. Square Enix ogłosiło, że kolejna odsłona serii z panią archeolog, Lara Croft and the Temple of Osiris, będzie miało swoją premierę 9 grudnia tego roku.

Tytuł jest kontynuacją gry Lara Croft and the Guardian of Light wydanej w 2010 roku. Nowa część serii zaoferuje graczom tryb kooperacji nawet dla czterech osób, co jest niewątpliwym postępem w porównaniu z poprzednią częścią, która umożliwiała współpracę dwóch osób. Zadaniem drużyny będzie eksploracja tytułowej świątyni Ozyrysa.

Nowa Lara pozwoli na grę z innymi osobami, nie będzie to jednak konieczne. Zagadki można równie dobrze rozwiązać samemu. Każda z nich będzie się dostosowywać do liczby graczy.

r   e   k   l   a   m   a

Fani Lary Croft mogą się szykować na jeszcze jedną produkcję z jej udziałem, która pojawi się w niedługim czasie. W 2015 roku Crystal Dynamics planuje wydać Rise of the Tomb Raider, więc dla miłośników zręcznościówek zapowiada się dobry okres.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.