r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe rozwiązanie antyspamowe Symanteca

Strona główna Aktualności

O autorze

Już niedługo w sprzedaży pojawi się nowe rozwiązanie antyspamowe Symantec Brightmail Anti-Spam 6.0, mające zapewnić efektywną ochronę przed niechcianymi informacjami przesyłanymi pocztą elektroniczną. Nowy produkt jest rezultatem przejęcia w maju br. przez Symanteca firmy Brightmail - lidera na rynku oprogramowania antyspamowego.

Symantec Brightmail Anti-Spam chroni przed atakami w czasie rzeczywistym. Dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii Brightmail dokonuje także analizy heurystycznej i rozszerza swoje sygnatury o nowe reguły (niezależnie od aktualizacji z serwerów Symanteca). Wielowarstwowa ochrona antyspamowa zapewnia kompleksową ochronę i minimalizuje ryzyko błędów w identyfikowaniu źródeł wysyłanych wiadomości. Rozwiązanie rozpoznaje ponad 16 technik używanych przez spamerów, także te najnowocześniejsze wymykające się filtrom opartym na HTML i MIME. Aktualizacje filtrów są automatycznie instalowane na komputerach klienckich, co eliminuje konieczność każdorazowych interwencji administratora.

Produkt będzie występować tylko w postaci licencji. Sugerowana cena detaliczna netto dla 10 użytkowników wynosi około 600 EUR.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.