r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe wiadomości o premierach Microsoftu

Strona główna Aktualności

Wiadomo już, kiedy można się spodziewać premiery pakietu Office 2010. Ponadto w Internecie pojawia się coraz więcej informacji dotyczących daty wydania wersji RTM Windows Mobile 7 i Office Mobile 7.

W pierwszej kwestii wypowiedział się szef jednego z działów Microsoftu, Robbie Bach. Do tej pory spekulowano, iż nowy Office pojawi się w pierwszej połowie przyszłego roku. Na konferencji Microsoft Open House Bach sprecyzował te informacje potwierdzając, iż pakiet Office 2010 pojawi się już na wiosnę.

W tym samym okresie należy się także spodziewać wydania wersji RTM nowego pakietu biurowego dla urządzeń mobilnych – Office Mobile 7. Informacje na ten temat pojawiły się na cenionym blogu Microsoft Kitchen. Zgodnie z nimi na wiosnę wraz mobilnym pakietem biurowym pojawi się też wersja RTM samego Windows Mobile 7.

r   e   k   l   a   m   a

Niestety Microsoft nie udziela żadnych informacji na ten temat. Ars Technica podkreśla, że data ta stanie się całkiem realna jeśli potwierdzą się plotki o przekazaniu Windows Mobile 7 w ręce testerów już w przyszłym miesiącu. W innym wypadku wiosenny okres zaprezentowania wersji RTM nowego mobilnego systemu Microsoftu wydaje się mało realistyczny. Portal sugeruje także, że szybkie wydanie WM 7 nie jest na rękę gigantowi z Redmond. Dopiero co mieliśmy bowiem premierę Windows Mobile 6.5 i firma zapewne zechce najpierw ugruntować pozycję tego produktu.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.