r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe wiadomości z zespołu Windows Vista

Strona główna Aktualności

Na oficjalnym blogu zespołu Windows Vista pojawiło się kilka nowych informacji. Przede wszystkim oficjalne potwierdzenie zamknięcia pobrań publicznej wersji RC2 (build 5744) - o możliwości pobrania jej przez pewien okres czasu pisaliśmy na początku miesiąca. Build ten zaledwie w ciągu 72 godzin pobrało ponad 200 tysięcy osób.

New York Times opublikował również interesujący materiał, w którym można bliżej przyjrzeć się pracy ludzi odpowiedzialnych za powstawanie nowego systemu. Na zdjęciu część zespołu podczas jednego ze spotkań - jak można przeczytać, codziennie w pokoju pozbawionym okien, za to zapewne z dużą ilością Okien, odbywają się dwie takie odprawy. Jeden z dyrektorów ds. cyklu życia produktu Windows Vista, Sven Hallauer opowiada zaś o swojej pracy w audycji typu podcast udostępnionej z kolei przez serwis MSTechToday.com.

Zespół informuje także, że Microsoft opublikował już ostateczną treść umowy licencyjnej dla użytkowników Windows Vista. Da się w niej zauważyć dwie ważne zmiany w stosunku do poprzednich wersji. Po pierwsze zawarto tam adnotację, że negatywna walidacja legalności oprogramowania będzie skutkować ograniczeniem niektórych funkcji systemu. Po drugie Microsoft wydłuża swoje zobowiązania gwarancyjne z 90 dni do 1 roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.