r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe zdjęcia i filmik potwierdzają wygląd dużej Lumii 950 XL

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Za tydzień, dokładnie 6 października Microsoft zaprezentuje nowe topowe Lumie – 950 i większą 950 XL. Dzięki nieoficjalnym przeciekom dobrze już poznaliśmy te dwa smartfony i prawdopodobnie w dniu ich premiery nie usłyszymy żadnej nowej, zaskakującej informacji. W sieci właśnie pojawiły się zdjęcia i film przedstawiający Lumię 950 XL.

Lumię 950 i 950 XL mogliśmy zobaczyć na zdjęciach już miesiąc temu. Opinie o wyglądzie nowych smartfonów były różne, ale głównie przeważały te negatywne, wielu osobom nie spodobał się zastosowany design. Do sieci wyciekły kolejne zdjęcia, które tym razem przedstawiają tylko model 950 XL i potwierdzają, że wcześniejszy przeciek był prawdziwy.

Oprócz zdjęć, @OnLeaks udostępnił również film, który pozwala na dokładniejsze obejrzenie Lumii 950 XL z każdej strony.

r   e   k   l   a   m   a

Przypominamy, że Lumia 950 XL to 5,7-calowy wyświetlacz Quad HD, ośmiordzeniowy Snapdragon 810, 3 GB RAM i 32 GB na pliki z obsługą kart pamięci. Selfie zrobimy przednią kamerą 5 MP, a do reszty zdjęć posłuży nam kamera 20 MP, które będzie posiadała potrójną lampę LED. Akumulator będzie miał 3300 mAh. Ten topowy smartfon będzie działał pod kontrolą Windows 10 Mobile.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.