r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowe zwiastuny i galeria z The Sims 4, będzie rewolucja?

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Od czasu zapowiedzi gry The Sims 4 Electronic Arts szczędziło nam informacji o nadchodzącym hicie, a także materiałów graficznych i wideo — co teraz firma nadrabia. Upubliczniono dwa zwiastuny, obszerną galerię z obrazami z gry, a do tego sypnięto konkretami, co też w najnowszej odsłonie popularnej serii się pozmienia. Zbudowany na bazie nowej technologii produkt zapewnić ma dużo bardziej emocjonalnych, a przez to nieobliczalnych Simów. Studio Maxis twierdzi, że zrewolucjonizowało rozgrywkę.

r   e   k   l   a   m   a

Pokierujemy poczynaniami całych cyfrowych pokoleń, wpływając na ich umysły, ciała oraz serca, dzieląc radości i dramaty ze swoimi wychowankami. Postacie zmądrzały, poszerzono zakres możliwości modyfikacji ich wyglądu, usprawniono planowanie wnętrz mieszkalnych. Dla zagorzałych fanów EA przygotowało edycję limitowaną z dodatkami, dostępną przy zamówieniach przedpremierowych, a także kolekcjonerską gry, z poradnikiem w twardej oprawie do tego, zielonym kryształkiem, jeszcze jednym rozszerzeniem i ścieżką muzyczną w cyfrowej formie. Premiera w przyszłym roku.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.