Nowi polscy MVP

Strona główna Aktualności

O autorze

W tym kwartale do grona osób wyróżnionych prestiżowym tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) dołączyło czworo Polaków. Sześć osób zostało renominowanych, dwie nie uzyskały renominacji.

Miło nam donieść, że jedną z osób, która otrzymała tytuł MVP jest Michał Bednarz - obecnie stały współpracownik naszej redakcji, współwłaściciel firmy CodeTwo specjalizującej się w tworzeniu rozszerzeń dla programu Outlook oraz komponentów i rozwiązań dla serwera Exchange, która stworzyła m.in. program C2PublicFolders - nagrodzony w ramach akcji Promujemy polskich autorów!

Ogółem, do grona MVP dołączyli:

Michał Bednarz - w kategorii Microsoft Office Outlook
Grzegorz Danowski - w kategorii Visual Developer - Visual Basic
Joanna Grzywna - w kategorii Visual Developer - ASP/ASP.NET
Marcin Szeliga - w kategorii Windows Server System - SQL Server

Gratulujemy!

MVP są to osoby uznane i nagrodzone przez Microsoft za aktywne dzielenie się swoją wiedzą w technicznych społecznościach internetowych, na grupach i forach dyskusyjnych. Program jest prowadzony w Europie Środkowo-Wschodniej od 3 lat. Do tej pory tym tytułem nagrodzono w Polsce 31 osób, a na świecie ponad 3300 osób z 81 krajów. Tytuł przyznawany jest przez wewnętrzną komisję Microsoft kandydatom wybranym z list nominacyjnych, przedstawianych przez pracowników oraz członków społeczności internetowych. Oprócz tytułu, nagrodzeni otrzymują, m.in. dostęp do kodów źródłowych oprogramowania, możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami i osobami tworzącymi oprogramowanie Microsoft oraz możliwość publikowania własnych artykułów w bazie wiedzy Microsoft.

Więcej informacji na temat programu MVP znajduje się na stronach Microsoft.

© dobreprogramy
s