r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowi polscy MVP

Strona główna Aktualności

Do grona osób wyróżnionych prestiżowym tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) dołączyło kolejnych czterech Polaków.

Nowi polscy MVP to Zbigniew Bratko (specjalizacja Microsoft Office Access), Mateusz Kierepka (Windows - DirectX), Robert Stuczyński (Windows Server - Networking) oraz Gabriel Zgirski (Windows Server System – ISA Server). Przypomnijmy, że w tym gronie są już m.in. jeden z naszych redaktorów - Grzegorz Niemirowski (MSN/Outlook Express), a także dwaj stali współpracownicy vortalu - Tomek Bryja (Windows Server - IIS) i Michał Bednarz (Microsoft Office Outlook).

MVP są to osoby wyróżnione przez Microsoft za aktywne dzielenie się swoją wiedzą na temat technoglii tego producenta w technicznych społecznościach internetowych, na grupach i forach dyskusyjnych. Program jest prowadzony w Europie Środkowo-Wschodniej od ponad 3 lat. Do tej pory tym tytułem nagrodzono w Polsce 36 osób, a na świecie już kilka tysięcy z 81 krajów. Tytuł przyznawany jest przez wewnętrzną komisję Microsoft kandydatom wybranym z list nominacyjnych, przedstawianych przez pracowników oraz członków społeczności internetowych. Oprócz tytułu, nagrodzeni otrzymują, m.in. dostęp do kodów źródłowych oprogramowania, możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami i osobami tworzącymi oprogramowanie Microsoft oraz możliwość publikowania własnych artykułów w bazie wiedzy Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a

Więcej informacji na temat programu MVP znajduje się na stronach Microsoft.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.