reklama

Nowi polscy MVP

Strona główna Aktualności

O autorze

Do grona osób wyróżnionych prestiżowym tytułem Microsoft Most Valuable Professional (MVP) dołączyło kolejnych trzech Polaków. Nowi polscy MVP to: Szymon Kobalczyk (Visual Developer - Visual C#), Marcin Goł i Damian Widera (Windows Server System - SQL Server). Gratulujemy!

Jednocześnie renominację otrzymało dziesięciu dotychczasowych MVP: Maciej Aniserowicz (Visual C#: Development), Marcin Bartoszuk (Client App Dev: Development), Jakub Binkowski (Visual C#: Architecture), Michał Grzegorzewski (Visual C#), Jakub Gutkowski (Visual C#: Development), Tadeusz Jankowski (Microsoft Office Excel), Michał Kawecki (Windows Desktop Experience), Grzegorz Mazur (Windows Desktop Experience), Grzegorz Niemirowski (Mail) oraz Robert Stuczyński (Management Infrastructure: Engineering). Z programu odeszli Zbigniew Bratko i Mateusz Kierepka.

MVP są to osoby wyróżnione przez Microsoft za aktywne dzielenie się swoją wiedzą na temat technoglii tego producenta w technicznych społecznościach internetowych, na grupach i forach dyskusyjnych. Program jest prowadzony w Europie Środkowo-Wschodniej od ponad 4 lat. Obecnie tym tytułem nagrodzono w Polsce ok. 35 osób, a na świecie już kilka tysięcy z 81 krajów. Tytuł przyznawany jest przez wewnętrzną komisję Microsoft kandydatom wybranym z list nominacyjnych, przedstawianych przez pracowników oraz członków społeczności internetowych. Oprócz tytułu, nagrodzeni otrzymują, m.in. dostęp do kodów źródłowych oprogramowania, możliwość bezpośredniego kontaktu z programistami i osobami tworzącymi oprogramowanie Microsoft oraz możliwość publikowania własnych artykułów w bazie wiedzy Microsoft.

Listę polskich MVP (jeszcze nie zaktualizowaną) znaleźć można na polskiej stronie programu. Z kolei na globalnej witrynie MVP znajduje się lista wszystkich obecnie nagrodzonych osób. Też jeszcze nie zawierała styczniowych nominacji w momencie pisania newsa.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama