Noworoczna aktualizacja AutoMapy

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się czwarta w tym roku aktualizacja najpopularniejszej, polskiej aplikacji do nawigacji satelitarnej - AutoMapa 5.3.

W nowej wersji pojawiły się dwie nowości: wyszukiwanie po kodach pocztowych oraz możliwość wyświetlania na panelu pilota informacji o dwóch następnych manewrach jednocześnie.

W wersji 5.3 wprowadzono sporo zmian i modernizacji. Przyspieszono start AutoMapy po uruchomieniu urządzeń typu Smartphone znajdujących się w stanie uśpienia, usunięto problem samo-wybudzania występujący na niektórych urządzeniach. Dla uniknięcia niechcianych powiększeń w trakcie przesuwania mapy suwak Zoom reaguje teraz jedynie na przesunięcia palca lub rysika trafiające w uchwyt suwaka.

Nowa wersja zawiera udoskonaloną logikę wyznaczania tras i wyświetlania map, usprawniono algorytm wyliczający kilometraż, a także algorytm odpowiedzialny za wyświetlanie ostatnio przebytej trasy, zmieniono metodę zapamiętywania zaliczonych punktów trasy przy usypianiu lub wyłączaniu urządzenia. Udoskonalono także logikę zaliczania punktów trasy VIA "przez okolice": zaliczenie punktu może następować przy mijaniu w większej odległości zależnej od wielkości miejscowości i od położenia punktu. Wersja 5.3 dostosowana została do pracy na nowych modelach urządzeń m.in. Asus, Becker, Daewoo, DreimGO, HTC, Lark, Trak.

Niestety nie jest jeszcze dostępna wersja demo najnowszej odsłony AutoMapy, na razie więc zachęcamy zainteresowanych do pobierania AutoMapy 5.2 w wersji demonstracyjnej (Windows oraz Windows Mobile) w dziale: PROGRAMY -> Akcesoria -> Mapy i nawigacja GPS

Posiadacze licencji mogą pobierać aktualizacje ze strony AutoMapy.

© dobreprogramy

Komentarze