r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowości w ArcaVir RescueDrive

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma ArcaBit poinformowała o wprowadzeniu zmian w swoim narzędziu ArcaVir RescueDrive. Rozbudowano je o funkcje umożliwiające uruchomianie systemu w przypadku awarii.

ArcaVir RescueDrive to przenośna pamięć Flash, którą można podłączyć za pomocą wejścia USB. Zawiera ona preinstalowane oprogramowanie na specjalnie przygotowanej partycji. Program ma za zadanie pomagać w uruchomieniu systemu jeśli wystąpi awaria, a także skanowaniu zasobów, usuwaniu infekcji czy ratowaniu zapisanych danych. Nowością jest oparcie systemu ratunkowego na rozwiązaniach oferowanych przez Microsoft. Wcześniej bowiem technologia korzystała z oprogramowania ArcaNix, a teraz oferuje znajome środowisko systemu Windows. Dodatkowo w ArcaVir RescueDrive pojawił się odświeżony skaner antywirusowy. Zawiera on nieco zmieniony interfejs, a także korzysta z technologii heurystycznych, które umożliwiają wykrywanie szkodliwego kodu na podstawie jego cech behawioralnych. Kolejną nową funkcją jest narzędzie naprawy systemu Windows.

Urządzenie ArcaVir RescueDrive można zakupić wraz z licencją na oprogramowanie antywirusowe ArcaVir. Więcej szczegółów na stronie producenta.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.