r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowości w Live Maps

Strona główna Aktualności

Oferowane w ramach zestawu usług Live internetowe mapy Microsoftu zostały rozszerzone o kilka ciekawych funkcji, niestety z części z nich skorzystają tylko użytkownicy Windows.

Użytkownicy Firefoksa z pewnością ucieszą się z tego, że ich ulubiona przeglądarka może teraz otwierać trójwymiarową wersję map. Jest to realizowane za pomocą dodatkowej wtyczki, która niestety działa tylko pod Windows.

Prócz tego, mapy zostały rozszerzone o możliwość przeglądania szczegółowych informacji o obiektach takich jak sklepy, księgarnie czy restauracje, można także umieszczać własne recenzje. Live Maps wspierają także format GeoRSS, pozwalający na łatwe pobieranie danych geograficznych. Wbudowany notatnik pozwala teraz na łatwe obliczanie odległości pomiędzy punktami, a także powierzchni zaznaczonego obszaru.

Mapy dostępne są w serwisie Live Maps.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.