r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowości w Photosynth

Strona główna Aktualności

Microsoft wprowadził kilka nowości w usłudze umożliwiającej tworzenie i oglądanie wirtualnych scen 3D - Photosynth.

Klasyczny czarno-zielony wygląd strony pozostał, ale nieco rozjaśniono go by poprawić czytelność. Zmodernizowano także samą stronę główną, której centralne miejsce zajmuje teraz przeglądarka z załądowanym polecanym przez twórców synthem (czyli pracą wykonaną w programie). Oprócz tego na liście synthów pojawił się także licznik komentarzy i ikona symbolizująca, czy projekt został przez swojego autora zlokalizowany na mapie. Usprawniono również wyszukiwarkę - dopasowuje ona wyniki także według jakości zdjęć i współczynnika wierności ("synthy") wyszukiwanych scen. Można teraz także skonfigurować pewne opcje widoku, na przykład orientację scen czy to, kiedy ma się wyświetlać "chmura pikseli".

Tych, którzy jeszcze nie wiedzą, do czego tak naprawdę można wykorzystać Photosynth zachęcamy do samodzielnego spróbowania i wysłania swoich zdjęć - całość jest bezpłatna, trzeba jedynie posiadać konto Live ID. Przypominamy też, że od niedawna usługa dzięki przeglądarce w Silverlight dostępna jest także dla użytkowników Mac OS oraz starszych komputerów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.