Nowości w Windows Live SkyDrive

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft wprowadził kilka usprawnień do swojej usługi przechowywania danych on-line - Windows Live SkyDrive. W chwili obecnej usługa ta pozostaje w wersji beta i niestety nie jest dostępna dla użytkowników z Polski. Można jednak obejść to zabezpieczenie zmieniając kraj w swoim profilu Windows Live ID na USA, Wielką Brytanię lub Indie.

Co nowego w SkyDrive? Najważniejsza zmiana to podwojenie miejsca na pliki - teraz jest to dokładnie 1 GB przestrzeni, w której można umieścić dokumenty, zdjęcia czy cokolwiek innego. Po drugie dodano obsługę RSS dla publicznych folderów tak, aby użytkownicy mogli być powiadamiani o nowych udostępnionych plikach. Poza tym umożliwiono dodawanie uprawnień do folderów bezpośrednio z witryny SkyDrive, a nie jak dotychczas z książki adresowej lub Messengera. Każdy plik jest też opatrzony nazwą użytkownika, który go dodał.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi