r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowości w ofertach nju mobile i T-Mobile

Strona główna AktualnościBIZNES

Operator nju mobile zwiększa trzykrotnie pakiety transmisji danych. T-Mobile wprowadza usługę dla klientów biznesowych, która pozwoli na zakup nowych urządzeń w atrakcyjniejszych cenach.

Klienci nju mobile od 13 sierpnia dostaną większe pakiety transmisji danych. W ofertach z rachunkiem oraz na kartę zwiększony zostanie pakiet z 1 GB na 3 GB, przy zachowaniu ceny wynoszącej 19 złotych. Warto pamiętać, że po przekroczeniu tego limitu prędkość transferu danych jest ograniczana do 16 Kb/s.

Natomiast dzisiaj, T-Mobile wprowadza nową usługę przeznaczoną dla klientów biznesowych – Budżet na urządzenie. Dzięki niej klient otrzyma dodatkowy budżet, który będzie mógł wykorzystać podczas kupna smartfonów, tabletów oraz laptopów. Wartość otrzymanej kwoty uzależniona jest od wybranej taryfy i ceny urządzenia. Jednorazowo klient może otrzymać nawet 2000 złotych przy zakupie jednego sprzętu z jedną aktywacją lub przedłużeniem umowy. Nowa usługa powinna pozwolić na bardziej elastyczne zarządzenie listą urządzeń mobilnych w firmie oraz efektywniejsze zarządzanie budżetem w przyszłości. Po przedłużeniu lub podpisaniu nowej umowy w taryfie Jump! proFirma uzyskamy dodatkowo środki, które przy kolejnym kupnie sprzętu, zmniejszą kwotę jaką będziemy musieli zapłacić. Ilość pieniędzy, jaką możemy mieć na tym specjalnym koncie, nie jest w żaden sposób ograniczona. Pełen regulamin usługi znajdziecie na stronie T-Mobile.

r   e   k   l   a   m   a

Wakacje naprawdę sprzyjają promocjom u operatorów. Wcześniej informowaliśmy Was o nowościach w ofertach Heyah, Plusa i Virgin Mobile oraz o bardzo atrakcyjnej promocji 6 GB za 6 złotych w Orange.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.