reklama

Nowości w ofertach operatorów — miesio w nju mobile i darmowe SMS-y w Heyah

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

W ofercie nju mobilie oraz Heyah pojawiły się nowe, ciekawe usługi. Pierwszy operator wprowadza promocję miesio, która nadaje częściowo ofercie na kartę zasady podobne, jak przy abonamencie. Natomiast drugi operator proponuje rok darmowych SMS-ów.

Po aktywowaniu nowej usługi w nju mobile na konto na kartę limitów zostają nałożone opłaty: 29 złotych na połączenia głosowe w kraju (w tym też na telefony stacjonarne), 9 złotych na SMS-y i MMS-y na terenie Polski oraz 19 złotych na transfer danych. Jeśli w przypadku wiadomości oraz połączeń głosowych, dotrzemy do limitu, to nie będą naliczone dodatkowe opłaty. Natomiast w przypadku transmisji danych, zostaniemy poinformowani, że dostaliśmy pakiet 1GB. Po jego przekroczeniu prędkość Internetu nie spadnie, ale naliczane będą dodatkowe opłaty. Szczegóły oraz instrukcję aktywowania usługi można znaleźć na stronie operatora.

W ramach nowej oferty Heyah, możemy dostać rok darmowych SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych, dodatkowo nie są nakładane żadne limity. Usługa jest automatycznie aktywowana na specjalnej, limitowanej edycji starterów, musimy tylko doładować konto kwotą 20 złotych lub większą. Startery w sprzedaży będą dostępne od początku czerwca w punktach sprzedaży T-Mobile. Z tej oferty mogą też skorzystać obecni klienci tego operatora, którzy korzystają z taryfy Dniówka oraz aktywowali kartę SIM do 28 maja. Pierwsza aktywacja pakietu jest zupełnie darmowa. Użytkownicy innych takich taryf, jak Taryfa Pakietowa oraz Nowa Heyah, też mogą skorzystać z roku darmowych SMS-ów, jednak muszą przejść na taryfę Dniówka. Niestety ta oferta automatycznie dezaktywuje promocję Rok Internetu za darmo. Szczegóły można znaleźć na stronie Heyah.

Dwie nowe oferty wydają się bardzo atrakcyjne i mogą pozytywnie wpłynąć na liczbę klientów obu operatorów. Osoby chcące sprawdzić „abonament” w nju mobilie mogą teraz zrobić to korzystając z oferty na kartę. Natomiast usługa Heyah jest skierowana dla tych, którzy niemal cały czas kontaktują się ze znajomymi za pomocą krótkich wiadomości tekstowych. W porównaniu do oferowanych przez dużych operatorów pakietów darmowych SMS-ów, usługa oferowana przez Heyah jest według mnie o wiele bardziej interesująca.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić