r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowości w poczcie GMail i Google Update

Strona główna Aktualności

Dzisiaj użytkownicy poczty Google zostali powitani komunikatem o zmianach w interfejsie systemu Webmail usługi.

Google postanowiło ułatwić zarządzanie wiadomościami w swojej usłudze poczty, poprzez udostępnienie technologii "przeciągnij i upuść". Dla przykładu aby nadać wiadomości etykietę użytkownik może po prostu przeciągnąć wiadomość na pole tej etykiety. W przypadku, gdy użytkownik dotychczas nie zdefiniował własnych etykiet, dostępne są przykładowe. Lista etykiet jest rozwijana i domyślnie pokazane są jedynie te najpopularniejsze. Aby ją zmodyfikować można skorzystać z zakładki Ustawienia -> Etykiety i użyć funkcji pokaż/ukryj. Zmiany dotyczą zarówno użytkowników usługi GMail jak i użytkowników poczty Google Apps for Domains.

Zmiany dotknęły również mechanizm Google Update, używany do aktualizacji m.in. przeglądarki Google Chrome. Dotychczas uruchamiany był przy starcie systemu i pracował cały czas, nawet wtedy, kiedy użytkownik nie korzystał z oprogramowania Google. Gigant postanowił wykorzystać systemowy Harmonogram zadań. Standardowo usługa będzie uruchamiana co godzinę. Google Update może zostać dodatkowo wyłączony przez administratora systemu poprzez Zasady grupy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.