r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy 64-bitowy tablet Lenovo rzuca wyzwanie liderom rynku

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Na nadchodzących targach IFA, które odbędą się w Berlinie, pojawią się nie tylko urządzenia ubieralne, jak smartwatche. Lenovo przygotowuje się do zaprezentowania bardziej klasycznej oferty, czyli nowego ośmiocalowego tabletu, który rzuca wyzwanie dużo bardziej uznanym modelom. Tab S8 ma być bardzo lekki, cienki oraz o połowę tańszy niż sprzęt Samsunga czy Apple'a.

Najnowszy tablet właścicieli Motoroli ma mieć zaledwie 7,87 mm grubości, co przy niecałych 295 gramach czyni urządzenie lżejszym od iPada oraz niemalże tak samo lekkim, jak Samsung Galaxy Tab S 8.4. Najnowszy tablet Lenovo wyposażono w ekran o rozdzielczości 1920 na 1200 pikseli, 2 GB pamięci RAM oraz czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3745. Wykorzystanie 64-bitowej jednostki Intela sprawia, iż jest to pierwszy intelowski tablet w ofercie chińskiej firmy. Gęstość na poziomie 283 ppi jest o niebo lepsza od Samsunga Galaxy Tab 4 8.0 (189 ppi), lecz mniejsza od iPada mini 2 (324 ppi). Urządzenie Lenowo stanowi ciekawy kompromis między tymi dwoma tabletami.

Za zdjęcia odpowiadać będą dwa aparaty: tylny 8 megapikseli z sensorem f2/2 oraz przedni 1,6 megapiksela. Zastosowany akumulator pozwoli na 7 godzin bezustannej pracy.

r   e   k   l   a   m   a

Urządzenie będzie działało pod kontrolą niezmodyfikowanego Androida 4.4, który z pewnością zostanie zaktualizowany do nadchodzącego wielkimi krokami Androida L. Najciekawszą rzeczą jest fakt, że nowy tablet będzie kosztował zaledwie 199 dolarów, co przy cenach konkurencji jest ceną znakomitą.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.