reklama

Nowy ALLPlayer 7.3 bez błędu w obsłudze radia i z licznymi poprawkami

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

ALLPlayer 7.3 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza plików wideo. Zamiast rewolucji jest raczej ewolucja. W porównaniu do poprzednika 7.3 wprowadza kilka nowinek. Ma być też lżejsza i szybsza. Poza tym zgodnie z zapowiedziami, dzięki najnowszym kodekom, program nie będzie miał problemów z otwarciem żadnego pliku wideo i audio.

Najbardziej widoczną zmianą jest pojawienie się nowej wyszukiwarki filmów w oknie głównym odtwarzacza. Znana z poprzednich edycji ALLPlayera funkcja zrzutów ekranu, tym razem zapisuje zdjęcia bez klawiszy sterujących, i to w oryginalnym rozmiarze. Dodatkowo wielkość miniatury wyświetlanej podczas przewijania filmu będzie skalowana, by zachować czytelność niezależnie od rozdzielczości.

Katalogi radiowe pogrupowane są w czytelniejszy sposób. Poprzednia wersja cierpiała na poważny błąd: po pierwszym uruchomieniu radia, odtwarzacz potrafił się zawiesić. Wersja 7.3 wyeliminowała ten problem. To tylko najważniejsze nowości, z pełną listą możecie zapoznać się na stronie producenta.

ALLPlayer szczyci się, że jego interfejs jest tak zaprojektowany, żeby ułatwić obsługę na urządzeniach mobilnych – dostęp do najważniejszych funkcji programu umożliwiają tzw. kafelki ulokowane w widocznych miejscu. Do pobrania jest także wersja na Androida.

Najnowszą wersję programu ALLPlayer 7.3 znajdziecie w naszej bazie programów.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama