r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy ALLPlayer 7.3 bez błędu w obsłudze radia i z licznymi poprawkami

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

ALLPlayer 7.3 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza plików wideo. Zamiast rewolucji jest raczej ewolucja. W porównaniu do poprzednika 7.3 wprowadza kilka nowinek. Ma być też lżejsza i szybsza. Poza tym zgodnie z zapowiedziami, dzięki najnowszym kodekom, program nie będzie miał problemów z otwarciem żadnego pliku wideo i audio.

Najbardziej widoczną zmianą jest pojawienie się nowej wyszukiwarki filmów w oknie głównym odtwarzacza. Znana z poprzednich edycji ALLPlayera funkcja zrzutów ekranu, tym razem zapisuje zdjęcia bez klawiszy sterujących, i to w oryginalnym rozmiarze. Dodatkowo wielkość miniatury wyświetlanej podczas przewijania filmu będzie skalowana, by zachować czytelność niezależnie od rozdzielczości.

Katalogi radiowe pogrupowane są w czytelniejszy sposób. Poprzednia wersja cierpiała na poważny błąd: po pierwszym uruchomieniu radia, odtwarzacz potrafił się zawiesić. Wersja 7.3 wyeliminowała ten problem. To tylko najważniejsze nowości, z pełną listą możecie zapoznać się na stronie producenta.

r   e   k   l   a   m   a

ALLPlayer szczyci się, że jego interfejs jest tak zaprojektowany, żeby ułatwić obsługę na urządzeniach mobilnych – dostęp do najważniejszych funkcji programu umożliwiają tzw. kafelki ulokowane w widocznych miejscu. Do pobrania jest także wersja na Androida.

Najnowszą wersję programu ALLPlayer 7.3 znajdziecie w naszej bazie programów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.