reklama

Nowy Bing Bar z wyszukiwarką, pocztą i Facebookiem

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Microsoft udostępnił kolejną generację paska narzędziowego Bing Bar przeznaczonego dla przeglądarki Internet Explorer.

W centrum nowego Bing Bar znalazło się duże pole wyszukiwania. Posiada ono zintegrowany system sugestii bazujący na historii wyszukiwania i algorytmie przewidującym zapytania użytkownika. Zgodnie z globalnym trendem Bing Bar został zintegrowany z Facebookiem. Dzięki temu możemy na bieżąco śledzić posty naszych znajomych i zmieniać swój status bez potrzeby odrywania się od oglądanych stron. Narzędzie może wyświetlać również specjalne alerty, gdy na naszą skrzynkę mailową lub konto społecznościowe przyjdą nowe wiadomości. Co ważne, możemy dodać wiele kont pocztowych pochodzących od różnych operatorów takich jak Google czy Yahoo!. Pasek można także skonfigurować w taki sposób, by informował o zmianach pogody lub innych, istotnych dla nas wydarzeniach. Kolejne moduły możemy dodawać przy pomocy prostego w użyciu okna ustawień. Na pasku możemy umieścić także ikony ułatwiające uruchamianie gier online, oglądanie filmów bądź wyszukiwanie informacji o nowościach ze świata kina.

Pasek Bing Bar można pobrać bezpośrednio ze stron Microsoftu. Narzędzie współpracuje z przeglądarką Internet Explorer w wersji 7, 8 i 9.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama