r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy C2PublicFolders

Strona główna Aktualności

O autorze

Ukazała się nowa wersja C2PublicFolders - unikalnego narzędzia, które wyróżniliśmy w ramach akcji Promujemy polskich autorów!. Nowa wersja posiada zwiększony limit odsługiwanych stanowisk w wersji testowej programu z 4 do 50. Pozwala to na zapoznanie się z jego możliwościami nawet w sporej firmie.

C2PublicFolders to program pozwalający na tworzenie w programie Microsoft Outlook publicznych folderów, w których wielu użytkowników sieci lokalnej może współdzielić dane i pracować na nich w tym samym czasie. Umożliwia małej i średniej grupie użytkowników bez konieczności zakupu serwera Microsoft Exchange przeistoczyć Outlooka w narzędzie do pracy grupowej, dzielić kalendarze publiczne, planować razem spotkania, prowadzić wspólną książkę adresową kontaktów, udostępniać innym odebraną pocztę i wiele innych. Po zainstalowaniu C2PublicFolders, w Outlook'u pojawia się dodatkowe drzewo folderów publicznych, w którym użytkownik może tworzyć, edytować i kasować foldery oraz elementy dowolnych typów. Wszystkie zmiany dokonane w publicznych folderach są natychmiast widoczne w publicznych folderach na innych komputerach w sieci.

W pełni funkcjonalną, 30-dniową wersję testową programu C2PublicFolders można pobrać w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Dodatki do klientów poczty e-mail

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.