r   e   k   l   a   m   a
reklama

Nowy CCleaner 5.26 skuteczniej poradzi sobie ze sprzątaniem po przeglądarkach

Strona główna Aktualności

O autorze

Na dziobie okrętu. Stawia znaczące nad znaczonym, lubi czapki z daszkiem, teorię gier, tłumaczenia maszynowe i karabiny maszynowe.

Premierę ma dziś nowa wersja popularnego programu do porządkowania systemu, CCleaner. Oznaczona numerem 5.26 nowa wersja nie przynosi wielu nowych funkcji, znacznie doskonali natomiast te najczęściej wykorzystywane, czyli usuwanie zbędnych plików zapisanych przez przeglądarki internetowe.

CCleaner ma sobie odtąd skuteczniej radzić z usuwaniem plików zapisanych przez Firefoksa, dotyczy to historii przeglądania i sesji. Podobnie sprawy mają się z czyszczeniem plików zapisanych przez klienta poczty Thunderbird.

Ponadto, co wiele mówi o wtórnie rosnącym znaczeniu Opery, CCleaner ma także skuteczniej obsługiwać usuwanie zbędnych plików zapisanych przez tę przeglądarkę internetową. Oczywiście CCleaner posprząta także po domyślnej przeglądarce samego Windowsa 10, Edge’u.

Na liście zmian znalazła się także optymalizacja wersji 64-bitowej, udoskonalenia w tłumaczeniach, interfejsie użytkownika oraz inne drobne poprawki. Najnowszą wersję CCleanera znaleźć można w naszej bazie oprogramowania.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem