r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy CEO w Corel Corporation

Strona główna Aktualności

O autorze

Jak informuje firma Corel, nowym głównym dyrektorem wykonawczym (CEO) firmy został David Dobson. Dotychczasowy CEO, Amish Mehta został członkiem zarządu firmy. Dobson znany jest w branży IT dzięki swej dwudziestoletniej karierze w IBM Corporation, gdzie zdobył olbrzymie doświadczenie w kierowaniu i transformacji modelu biznesowego firmy w celu zwiększenia jej dochodowości i atrakcyjności na rynku. Nowa praca Dobsona nie odbiega znacznie od jego dotychczasowych zadań w IBM, gdzie piastował stanowisko wiceprezesa do spraw strategii i rozwoju (z którego zresztą wywiązywał się znakomicie).

Dotychczasowy CEO będzie ściśle współpracował z Dobsonem nad rozwojem firmy i sposobami dalszego umacniania marki. David jest właściwą osobą do kierowania Corelem powiedział Amish Mehta. Z jego niezwykłym doświadczeniem wyniesionym z potentata jakim jest IBM, wnosi niesamowitą mieszankę zdolności organizacyjnych, doświadczenia w sprzedaży i dyscypliny operacyjnej - dodał. Jako manager w IBM, Dobson przewodził przeszło czterem tysiącom pracowników na całym świecie i kierował wieloma wewnętrznymi inicjatywami firmy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.